top of page

המלצות

זהו, זה קורה, אחרי כל ההתלבטויות והדחיות הגעתם למסקנה שהולכים לשיפוץ. מכאן מתחילה דרך של פחדים לבטים ותהיות. איך זה ייצא? האם זה יתאים ומה צריך לעשות קודם? כאן, בדיוק ברגע הזה, אתם צריכים את קרן. קרן היתה המלווה בתהליך ביכולת ורגישות מדהימה בכל שלב. אם בשלב התכנון בהצעת מספר הצעות ואלטרנטיבות, אם בשלב בחירת הספקים ובעלי המקצוע ועד לשלב היישום ובקרה על התקדמות התהליך, ועד לגמר הביצוע ואפילו אחריו בכל הקשור לfine tuning.   קרן ניחנה ביכולת עיצוב, התאמה ובניית ה Vision באופן שגרם לנו להבין כמה חשוב לעשות תהליך שכזה עם מעצב. כי בסופו של יום כל בעל מקצוע מסתכל דרך הפריזמה שלו. קרן ידעה לשלב את כולם לדמיין וגם לפקח בביצוע. בכל שלב, בכל התלבטות (ויש המון התלבטויות) קרן היתה שם כדי לייעץ, לתמוך וגם לחשוב מחוץ לקופסא. תוך כדי התחשבות בכל הפרמטרים אופי המשפחה, אופי היומיום של הבית וכמובן היבט העלויות.   תמיד שחושבים על עיצוב או מעצב באופן טבעי מסתכלים על התוצאה הסופית. לדעתי, התוצאה הסופית היא חשובה אבל הדרך לשם היא החלק המשמעותי. ובדיוק בתהליך כזה צריך מישהו מקצועי, אבל קשוב לצרכים. מישהו שמסתכל על הלקוח ועל אופיו, ועוזר להתאים בשבילו ולהגשים עבורו את הבית שיהיה לו נעים ונוח לחיות בו. (אצלנו הילדים לא מעוניינים לצאת מהבית בשבתות מרוב שכיף בבית :) )   קרן מבחינתי, בדיוק ענתה לכל אחד מהקריטריונים הללו ואף עלתה על כל הציפיות. החל מהמעורבות בתהליך, הרגישות והיכולת המדהימה לראות קדימה כשהכול מלא אבק, מלט ופטישי אוויר :).   אם אתם חושבים על שיפוץ או עיצוב מחדש, קרן היא ללא ספק המעצבת שתרצו לצדכם בתהליך. אני יודע שזה מה שאני אעשה גם בפעם הבאה.  

בברכה, שי

אנחנו קוראים לקרן "מגשימת החלומות" . היא הגיעה לדירה קיימת והפכה את הדירה מדירת קבלן פשוטה לדירת חלומותינו ... היא ראתה במיידי אפשרויות רבות שכלל לא חשבנו שקיימות !   הלכה איתנו לכל הספקים , בחרה יחד איתנו והמליצה לנו מניסיון אישי ותוך התאמה אישית לצרכים ולרצונות שלנו את כל מה שהיה נחוץ מקרמיקות וסניטריה ועד לתאורה וריהוט. הביאה אלינו אנשי מקצוע הכי מקצועיים , אמיניים , ונחמדים שעשו עבודת קודש ואף הפכו לחברים במהלך העשייה המשותפת . כל מי שמבקר אותנו בדירתינו היום נפעם מהחשיבה מראש על כל פרט ופרט. חדר ההורים הפך מהחדר הכי קטן בדירה ליחידת הורים מפנקת ומרווחת . אמבטית הילדים גם הפכה לחלל מרווח ומותאם לצרכים שלנו ושל ילדינו .   בכל נושא התאורה עזרה לנו לבחור בקפידה . הקדישה מחשבה מראש על הפרטים הכי קטנים תוך מתן כמה אפשרויות בחירה.   כל זה ועוד הפך את דירת הקבלן הפשוטה לדירת פרסומת ממש.  מתווסף לזה האנרגיות החיוביות של קרן , החיוך המקסים והאכפתיות . היתה לנו לאוזן קשבת בכל התהליך וגם אחריו. תודה לך קרן שבזכותך אנחנו נהנים מדירת חלומותינו.

משפחת יואלי

קרן היקרה, לפני שהתחלנו את הפרויקט היו לי המון חששות וידעתי שאני הולכת לתהליך לא קל. לשמחתי הרבה את ליווית את הפרויקט ונתת לי הרבה ביטחון ושקט נפשי לכל אורכו. בנחמדות, מקצועיות ואכפתיות רבה ידעת לנווט את פרויקט שיפוץ ביתנו לתוצאה הסופית והמקסימה. תמיד כשהייתי צריכה אותך, היית שם בשבילי. תמיד עם תשובה לכל שאלה, עם הרבה ידע ונכונות לעזור. את השכלת לכוון אותי למקומות טובים ונכונים לבית. רצינו להודות לך מקרב לב על הכל, ובעיקר על כך שהיית קרן אור אמיתית בכל התהליך המורכב של השיפוץ. אנחנו מאוד אוהבים את התוצאה ואת הבית היפה שלנו ולך יש חלק מאוד נכבד בכך!  

בהרבה הערכה ותודה

קרן וטל

"קרן שלום, נתחיל מהסוף - הדירה יצאה מדהימה ולשביעות רצוננו המלאה. אני חש חובה נעימה לשתף אותך בחוויה שלנו בעבודה אתך. שידרת מקצועיות ויצירתיות כבר בפגישה הראשונה. ידעת לשלב את הרצונות והצרכים שלנו ברעיונות עיצוביים אסתטיים מחד ופרקטיים מאידך. אנו רוצים להודות לך על הזמינות, הסבלנות, הפתיחות, הירידה לפרטים, "הגדלת הראש" וההתנהלות מול הספקים - כל אלה  העידו על מחויבות רבה מצידך ונתנו לנו תחושת ביטחון במהלך הפרוייקט. בדיעבד - כל הספקים עליהם המלצת ושאתם עבדנו - הוכחו כבעלי מקצוע מעולים. נשמח להמליץ עליך בפני כל המעוניין. "

דפנה ואילן

הכל התחיל כשחיפשתי מישהי שתתן קצת Touch  בסלון ובפינת האוכל  וקיבלתי מחברה שלי המלצה חמה על קרן. לכל אורך הדרך קרן הפגינה מקצועיות רבה, תוך מתן יחס חם וקשוב בכל שעות היום. קרן מהר מאוד "נכנסה לראש שלי", הבינה מה הטעם שלי ועזרה לי לשלב בינו ובין הרצונות שלי ,תוך שמירה על גבולות התקציב. השיפוץ יצא מושלם ! ממליצה על קרן בחום באהבה רבה,

מירב גלילי

ברגע שהחלטנו על החלפת המטבח מיד הבנו שעלינו להיעזר במעצבת ובחרנו בקרן. לאורך כל התהליך, החל מהכרת הצרכים שלנו ועד לסיום העבודות , הפגינה קרן מקצוענות ומקצועיות. לא הייתה בעיה שלא טופלה מיד ובכול שעה.  ואכן התוצאה בהתאם להשקעה של קרן. המטבח והסלון שודרגו בצורה משמעותית ודירה בת 13 שנים פשוט השילה שנים מגילה! המון תודה והערכה!  

ניר ומיכל

קרן היקרה, ברצוננו להודות לך על חוויה מדהימה ותוצאה מדהימה עוד יותר! נהנינו מאוד במחיצתך. החל משלב הרעיונות, דרך הקניות והביצוע וכלה בתוצאה הסופית המהממת! תודה על השותפות, האכפתיות, המחויבות והמקצועיות, ועל שמימשת את חלומנו לבית מעוצב  בטוב טעם, תוך שמירה על צביונו ועל המקומות הסנטימנטליים שהיו חשובים לנו כל כך. ממשיכים להזכיר אותך ולהלל אותך כל הזמן, וממליצים עליך בחום לכל מי שנכנס הביתה ומתפעם מהמראה החדש :) אין ספק שניפגש גם בהמשך.... תודה על הכל

קרין ורועי

'We are a family who like to cook and entertain and our OVER  20 year old house needed new kitchen cabinets.  Keren made a visit to our house and to our surprise recommended not just to replace the cabinets but to move the Kitchen to a different corner of the house and change the hallway!  We followed her sharp eye and professional advise. We gutted the entire area and as per her detailed plans put in, custom cabinets, granite counters, tile back splash and a new fridge. We enjoyed working with Keren.  She  listened to our thoughts and ideas and we worked as a team to achieve a wonderful, updated kitchen. We are excited to have friends and family enter thru our new hallway and see such a lovely, warm and updated kitchen.  The  design is just what we needed and we love it! 

Jill

Please reload

עיצוב ואדריכלות פנים

Interior Design

bottom of page